Váš email

Prístup k vašim emailom kdekoľvek na svete a z akéhokoľvek zariadenia.

 

 

Emailové riešenia spoločnosti Google sú v súčasnosti najsofistikovanejšími na trhu. Využívajte aj vy ich výhody s vlastnou doménou!

Zvykli ste si používať Gmail od Googlu? Že ho vôbec nepoznáte? Potom je načase sa zoznámiť. Spoločnosť Google vyvinula najsofistikovanejšie riešenie pre emailové služby na trhu. S našimi riešeniami budete môcť využívať tento systém so svojou vlastnou firemnou emailovou schránkou.

Na firemnú komunikáciu samozrejme môžte využívať služby akéhokoľvek freemailového providera. Imidžu vašej firmy to však určite nepomôže. Práve naopak. Mať emailovú adresu s doménou firemnej stránky je symbol stability a dôvery. Takže zabudnite na azet, centrum či gmail. S nami bude vaša mailová schránka vzbudzovať dôveru a pritom budete využívať systém a prostredie dôverne známe užívateľom schránok domény @gmail.com. Inak povedané, budete mať emailovú schránku s vlastným doménovým menom, napríklad Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. a a spravovať ju budete v prostredí aké používa gmail (nie v gmaili samotnom), napríklad takto: posta.fiktivnafirma.sk

A to nie je zďaleka všetko. K svojej emailovej schránke automaticky dostanete možnosť používať aplikáciu online kalendára, komunikátora gTalk či sociálnu sieť google+. Taktiež máte automaticky možnosť využívať správu a zdieľanie dokumentov, fotografií či kontaktov.

Toto všetko z akéhokoľvek počítača či mobilného zariadenia s prístupom na internet!

Či už máte zariadenie so systémom Windows Mobile, Android alebo iOS, behom krátkej chvíle viete zosynchronizovať jeho adresár s kontaktami uloženými  vo vašom emailovom účte na webe. Taktiež jednoducho funguje synchronizácia pošty a mnoho iných služieb. S nami už nikdy neprídete o svoje kontakty stratou alebo rozbitím telefónu.

A to, že neublížime vášmu rozpočtu, je naše posledné eso v rukáve. Viete prečo máme rozumné ceny?:

 

dalej

Kariéra

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.:
* dlhodobo hľadáme administrátorov (Joomla!, php, validita)
* taktiež obchoďákov na ŽL (provízny systém)

Kontakty

mob.: +421 905 747 623
mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
office: FOCUS consulting & trade
            Edmunda P. Bárdoša č. 184
            027 32  Habovka
SK-NIC: DUAN-0264

 

Social Media Center

Social media

Google Apps Center

Google apps