Vaša identita

Odlíšte sa od svojej konkurencie na všetkých poliach.

 

 

Jasná korporátna identita je v súčasnosti dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. Aj vy môžte mať zaujímavé logo, elegantné vizitky či funkčný web.

Mať kvalitné a jasne definované logo vôbec nemusí byť výsadou ekonomicky silných korporácií. Aj začínajúci živnostník sa môže blysnúť štýlovou korporátnou identitiou.

A čo to tá korporátna identita vlastne je?

Veľmi zjednodušene povedané, korporátna identita je súbor pravidiel, podľa ktorých firma (spoločnosť, značka,..) vizuálne vystupuje. Základom korporátnej identity je logo. Nie je pravda, že pre malé firmy nie je ich obchodná identita dôležitá. Faktom na opačnú stranu je, že väčšie firmy dodržujú tzv. dizajn manuál striktnejšie, kdežto menšie firmičky k nemu pristupujú podstatne benevolentnejšie. Každopádne maximálne možné dodržiavanie firemnej identity tvorí dobrý imidž a firme či značke môže len a len prospieť. Výsledkom je, že zákazník na základe korektnej vizuálnej korporátnej identity jasne rozozná váš produkt (službu) a buduje si k nemu pozitívny vzťah.

Náš program v tejto oblasti ponúka hlavne:

  • tvorbu loga
  • základnú definíciu značky (dizajn manuál)
  • tvorbu tlačovín (letákov, plagátov)
  • tvorbu reklamných grafík (banery)

Aké by malo byť logo?
Dizajn loga je plne závislý od produktu pre ktorý je tvorený. Logo by malo niesť nejakú jeho charakterovú vlastnosť, malo by byť svieže, moderné a ľahko aplikovateľné. Logo, tak ako aj samotná značka ktorú zastupuje, prechádza postupným vývojom a postupným jemným alebo aj vážnym redizajnom. Malo by však byť aktuálne najlepšie aké v dané obdobie môže byť. Jedným z dôležitých risov dobrého loga je jednoduchosť a s ňou spojená ľahká zapamätateľnosť. 

A ako sa postaráme o vašu webovú prezentáciu? Čítajte ďalej: 

 

dalej

Kariéra

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.:
* dlhodobo hľadáme administrátorov (Joomla!, php, validita)
* taktiež obchoďákov na ŽL (provízny systém)

Kontakty

mob.: +421 905 747 623
mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
office: FOCUS consulting & trade
            Edmunda P. Bárdoša č. 184
            027 32  Habovka
SK-NIC: DUAN-0264

 

Social Media Center

Social media

Google Apps Center

Google apps