Vaša peňaženka

Neplaťte viac ako je nutné. S našimi riešeniami nezbankrotujete.

 

 

Jednou z našich hlavných priorít je optimalizácia vstupných nákladov. Výsledný efekt sa nesnažíme využiť len sami pre seba, ale preniesť ho aj na našich spokojných zákazníkov.

Dôraz pritom kladieme na dlhodobé obchodné vzťahy, kde je aj v našom záujme, aby vaša prezentácia bola kvalitná  a následne aj úspešná, pretože len váš úspech môže byť transformovaný v náš. A to je jadro nielen našich cien ale aj nášho prístupu k zákazníkovi. 

Dôvody, ako je možné ponúknuť takéto ceny, sú pomerne prosté. Jednoducho:  

  • pri práci používame jednotné a efektívne pracovné postupy, ktoré nám zabezpečia únosnú ekonomiku. Aj z tohto dôvodu vieme reagovať na požiadavky veľmi rýchlo a naše služby vykonávať operatívne.
  • na prácu používame z určitej miery voľne dostupné programové vybavenie a zdroje. Ich znalosť nás oslobodzuje od neustáleho ekonomického tlaku vyplývajúceho z rýchleho vývoja aplikácií.
  • pri dizajne webových stránok vychádzame z tisícov dostupných šablón, ktoré funkčne a dizajnovo prispôsobujeme zákazníkovi alebo vytvárame zákazníkovi šablónu na mieru.
  • pod našou hlavičkou je registrované a prevádzkované množstvo webových stránok, čo nám zabezpečuje zaujímavú pozíciu pred našim prevádzkovateľom webových služieb. Takúto pozíciu nemá sólo hráč šancu dosiahnuť.
  • sami sme si prešli všetkými úskaliami budovania biznisu od nuly. Vieme, čo je pre začínajúceho podnikateľa potrebné a efektívne. Nehráme sa na veľkých a nezneužívame nevedomosti nášho zákazníka vo vlastný ekonomický prospech. 
Našim cieľom je v podstate vyplniť dieru na trhu s webovými službami. Naše služby sú určené hlavne tým, ktorí chcú jednoduchú alebo mierne náročnú webovú prezentáciu, ktorá by bola podstatne lacnejšia ako weby veľkých korporácií a zároveň dizajnovo a funkčne podstatne lepšia ako od synovca študujúceho druhým rokom informatiku. Radi sa podelíme o naše skúsenosti a zručnosti za cenu, za ktorú sa vám to neoplatí riešiť svojpomocne. Snažíme sa byť vo všetkom féroví s ľudským prístupom. Náš úspech je plne závislý od toho vášho. Preto preň urobíme všetko čo bude v našich silách.

Ak sme vás zaujali, pozrite si čo ponúkame v rámci našich balíčkov riešení: 

dalej

 

A ak si myslíte, že nám taktiež máte čo ponúknuť, skúste nás nahovoriť na barter. Za pokus nič nedáte ;)

Kariéra

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.:
* dlhodobo hľadáme administrátorov (Joomla!, php, validita)
* taktiež obchoďákov na ŽL (provízny systém)

Kontakty

mob.: +421 905 747 623
mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
office: FOCUS consulting & trade
            Edmunda P. Bárdoša č. 184
            027 32  Habovka
SK-NIC: DUAN-0264

 

Social Media Center

Social media

Google Apps Center

Google apps